Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Okleśna - Oferty „sprzedam mieszkanie”

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem

Okleśna,małopolskie

410 000 zł102,70 m² 3 992,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze w wyjątkowym budynek mieszkalny jednorodzinnym, dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Okleśna,małopolskie

380 000 zł89,43 m² 4 249,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż duże mieszkanie na poddaszu w wyjątkowym budynku mieszkalnym dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj. małopolskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

750 000 zł105,40 m² 7 115,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam stylowe, ładne mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum Chrzanowa. Ten wygodny apartament ma powierzchnię 105,40 mkw. + piwnica o pow. 21 mkw. + kwatera strychu - 23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oświęcim

Chemików,Oświęcim(Okleśna + 23 km)

697 000 zł68,87 m² 10 120,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - Oświęcim, os. Chemików Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na parterze solidnej kamienicy na popularnym osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów(Okleśna + 24 km)

370 000 zł51,34 m² 7 206,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Andrychowa - po remoncie! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Andrychowa, znajdujące się na wysokim parterze. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Lanckorona(Okleśna + 25 km)

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy! W malowniczej Lanckoronie posiadamy do sprzedania widokowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,50 mkw na 1 piętrze. Mieszkanie własnościowe, wspólnota mieszkaniowa z zarządcą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Andrychów(Okleśna + 24 km)

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Życie przy ulicy Krakowskiej to wygoda, o której marzysz. To lokalizacja, która łączy świetną komunikację z dostępem do miejskich rozrywek. Mieszkając tutaj, zakupy w Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Staszica

Zator(Okleśna + 8 km)

713 000 zł57 m² 12 508,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podwójny apartament z tarasem w Zatorze! Poszukujesz wyjątkowego mieszkania urządzonego pod klucz z dbałością o każdy szczegół? Świetnie trafiłeś! Ten apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Skawina(Okleśna + 23 km)

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skawina - nowoczesne, zamknięte osiedle mieszkaniowe. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Piekary

Piekary(Okleśna + 19 km)

580 000 zł49 m² 11 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cicha

Rząska(Okleśna + 24 km)

1 375 383 zł111,27 m² 12 360,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Oferta bezpośrednia od dewelopera, kupujący jest zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym. Szukasz alternatywy dla ciasnego apartamentu w bloku, ale nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Andrychów(Okleśna + 24 km)

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Chcesz poczuć się jak w domu będąc w mieszkaniu. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Andrychowie na os. Brzegi o pow. 99 m2 usytuowane na 5.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij